Aktualności

Zwycięstwo w Gębicach

• autor: MKP_mlodzik, 2018-08-30 21:15

Noteć Gębice - MKP Noteć Inowrocław 1:3 (1:1)

3 min   1:0 Kajetan Kołacki (karny)

22 min 1:1 Szymon Grzybowski

65 min 1:2 Miłosz Mierzwa

70 min 1:3 Kuba Filipiak

Sezon 2018/19 rozpoczynamy od wyjazdowego zwycięstwa z Notecią Gębice 3:1, choć już na początku meczu tracimy bramkę z rzutu karnego. W dalszej części pierwszej połowy oby dwa zespoły stworzyły sobie kilka sytuacji bramkowych, ale padła tylko jedna bramka. Po rajdzie lewą stronę Kuby Filipiaka bramkę z najbliższej odległości zdobył Szymon Grzybowski. W drugiej połowie jesteśmy częściej przy piłce, ale gospodarze wyprowadzają groźne kontry. Wspaniała postawa debiutującego w bramce Macieja  Simińskiego chroni nas przed stratą bramek. Pięć minut przed końcem meczu po dwójkowej akcji Miłosza z Kubą Owedykiem, ten pierwszy silnym strzałem pod poprzeczkę wyprowadza nas na prowadzenie. W ostatniej minucie po indywidualnej akcji mijając czterech przeciwników wynik meczu ustala Kuba Filipiak.

Noteć: Maciej SIMIŃSKI - Wiktor ŁUKOMSKI, Michał MAREK, Mikołaj MROZEK, Filip ŻAK - Jakub FILIPIAK, Mateusz RYBACKI (51 min Kamil MENDELEWSKI) Miłosz MIERZWA, Alan ŚWIERSKI (55 min Mikołaj IMAŃSKI od 70 min Jakub KASPRZAK), Mateusz STACHOROWSKI (40 min Jakub ROGOZIŃSKI od 63 min Jakub OWEDYK), Szymon GRZYBOWSKI (63 min Michał MADZIARSKI