statystyki szczegółowe

Aktualności

Wygrana Goplanii

• autor: MKP_mlodzik, 2017-10-04 21:14

Rozegranym w dniu wczorajszym awansem meczu o mistrzostwo IV ligi trampkarzy Noteć Inowrocław przegrała po wyrównanym meczu z Goplanią Inowrocław 0:1 (0:1) Bramkę dla gości zdobył w 9 minucie spotkania Jakub Niewiadomski. Mecz walki z obu stron boiska, bramka dla Goplanii padła przypadkowo po błędzie Naszego obrońcy i bramkarza. W drugiej połowie spotkania Nasz zespół ruszył do odrabiania strat i momentami uzyskał przewagę oraz stworzył kilka sytuacje do zdobycia bramki, ale na posterunku w bramce Goplanii stał były zawodnik Noteci Miłosz Chełminiak który w dużej mierze przyczynił się do zwycięstwa swojego zespołu. Zespoły w tym meczu wystąpiły w składach.

Noteć: Mateusz Aleksander - Piotr Dobruchowski, Jakub Filipiak, Wiktor Łukomski, Michał Marek, Miłosz Mierzwa, Krzysztof Przybylski, Wiktor Willamowski, Kamil Wojciechowski, Dawid Dreśliński, Alan Zwoliński, Igor Maćkowiak, Mateusz Stachorowski, Łukasz Czapla.

Gopkania: Miłosz Chełminiak - Adam Rosiński, Sebastian Borowiak, Gabriel Buch, Mateusz Dobruchowski, Kacper Dominiak, Mateusz Holas, Hubert Niespodziany, Jakub Niewiadomski, Oskar Starybrat, Bartłomiej Strawa, Dominik Podkowiński, Fabian Lewiński, Emil Puszczykowski, Dominik Arent.