statystyki szczegółowe

Aktualności

Piast pokonany

• autor: MKP_mlodzik, 2016-09-17 21:25

W rozegranym w dniu dzisiejszym meczu mistrzowskim trampkarzy Noteć Inowrocław podniosła się po ostatniej porażce i pokonała Piasta Złotniki Kujawskie 5:0 (0:0). Bramki dla zespołu trenera Zenona Rosińskiego zdobywali: Miłosz Zalesiński 2, Wiktor Szczechowski 1, Alan Zwoliński 1, Aleks Lament 1. Przez cały mecz zdecydowaną przewagę posiadała Nasza drużyna. Pomimo dużej przewagi i dużej ilości niewykorzystanych sytuacji bramkowych do przerwy wynik był bezbramkowy. Po przerwie rozwiązał się worek z bramkami i Nasza drużyna schodziła z boiska jako zwycięzca. Cały zespół zasłużył na pochwałę za ambitna grę. Dużym wzmocnieniem okazał się Wiktor Szczechowski który w tym tygodniu wznowił treningi. Już w najbliższy piątek kolejny mecz mistrzowski tym razem derbowy z Goplanią Inowrocław na Orłowskiej.

Noteć: Miłosz Książek – Miłosz Zalesinski Jakub Kazik, Roman Kwiatkowski, Aleksander Pilarski, Wiktor Rydzyński, Wiktor Szczechowski, Alan Zwoliński, Mateusz Rakowski, Aleks Lament, Jakub Frączak, Mikołaj Bus, Jakub Gronek.

Trener: Zenon Rosiński.

Kierownik: Bartłomiej Stefański.